Otse põhisisu juurde
Kurgitaimed  kasvavad!

Kuid alati ei lähe kõik nii nagu me loodame, kahjuks...  Pisimelonitest näitas meile kolmest, külvatud seemnest, vaid kaks. Üks neist veel õige äbarik. Ei tea kas tal on nii palju elutahet, et kasvada suureks taimeks ning oma viljadega meid rõõmustada.
"Dolimiitidest" olid kõik ilusad ja tugevad tegijad kuni avastasime, et keegi paha Kratt on ühe taime ära murdnud potis. :(
Otsustasime, et ostame kurgiseemneid juurde ning täidame puuduolevad kohad!
Meie kurkide kasvamist, alates külvist, jäädvustab ka kaamera, mis teeb iga tund ühe pildiklõpsu! :)
Saab olema väga põnev!!!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tere tulemast Loovalt taimedega huviringi blogisse!

Meie oleme Pernova Hariduskeskuse rohenäpud. Otsustasime osa võtta sellest projektist tänu meie kurgilembusele. Blogis kajastame oma tegemisi, mis on seotud kurgikasvatamisega.

Meie meeskonda kuuluvad: Angela, Karit, Geilyn ja Christin. Pildil tüdrukud juba toimetavad nobedalt talveaias, paraku kurgihooaega veel ei ole aga ootame kurgiseemneid.


6. Märts                                                             

Tänaseks olid meie nummid Dolomiidid juba natuke liiga pikaks veninud. Pikkust oli neil selle pärast kuna valgust oli vähe :(. Nad olid välja veninud nagu hernevarred >.<.  Istutasime meie nunnukesed suurematesse pottidesse, et neil ikka parem kasvada oleks :D. Näpud said ilusasti mullaseks :O. Väljaveninud osad peitsime mulla alla.  Harilikud kurgid asetasime me valgusküllasesse kohta kus neil ka sooja on ja hoolitsesime selle eest, et nad ka piisavalt vett saaks.

 Pisimelonil on ainult väikesed mummud mulla peal, aga küll nad kasvavad. Nii põnev on!

Seemned mulda

20.02 said ka meie kurgiseemned mulda külvatud. Enne seda tegime põhjalikult selgeks kuhu ja kuidas külvata.
Täname meie toetajat Matogardi, kes varustas meid uudse ja hea külvimullaga!